Türk milleti!

Dur ve kulak ver!

İçimizde ki putperstleri iyi tanı!

Türk milletini yok etmeye yeminliler!

İslâm dini,''Azan toplumlara içlerinden en azgın olanını baş yaparız'' dediğine göre o azgın kim acaba?

Çöküşümüzün ve bunca sıkıntıları çekişimizin yegâne sebebi;

Türklük ülküsünden, Türk'ün töresinden ve Kur’an’da sınırları tayin edilen İslâmi ve insani hayat tarzından, kısacası; Allah'ın aydınlık yolu olan ‘’Sırat-ı müsatakim’’den ayrılarak, küfrün ve şirkin karanlık çıkmaz sokaklarına sapışımızdır!

Şeytâni heveslerimizin esiri olup, çıkar ve menfaat hesaplarıyla gayri milli ve gayri insani olan siyâsi şarlatanların peşleri sıra savrularak hızla büyük bir sosyal ve ahlâki çöküşe doğru sürüklenmekteyiz, hatta AKP sayesinde çöküşün son merhalesindeyiz!

Kokuşmuş siyâsiler, Emevi kuklası milliyetsiz ve inançsız sözde din ulemaları, aşağılık kompleksine düşmüş Batı hayranı yarasa tipli aydınlar, çağdaş yobazlar, câhil softalar, uyduruk sahte Şeyler ve de sapık ilâhiyatçıların ihanetleri sonucu içine düşürüldüğümüz bu zillet ve illetten kurtularak, hayatta ve ayakta kalabilmemizin bir tek yolu var!

BU YOL;

Genlerimizde mevcut olan ‘’Türklük mağmasını’’ İslâm imanı ve tarih şuuruyla harekete geçirerek aslımıza rücu etmemiz ve de yaradılışımızdaki hikmetlere ram olmak, daha açık bir ifadeyle, Allah’ın ipine sarılmamızla ancak mümkündür ki bir ikinci yol, bir ikinci çare ve ilâç yoktur!

BİLİNSİN Kİ;

Allah’ı ve Allah’ın Kur’an’ında beyan buyurup, Hucurat âyet- 13 de belirttiği ‘’Millet mefhumunu’’ reddeden bütün ideolojiler, zillettir, bünyeyi kemiren tedavisi imkânsız bir illettir, sefâlet ve yok oluştur!

İŞTE BUGÜN;

Müslüman ayaklarına yatarak, ‘’Millet ayaklarımın altındadır, bana Türklükle gelmeyin - Millet yoktur, sadece ümmet vardır’’ şeklinde zırvalayanlar, Kur’an’a iftira atan nursuz ve uğursuzlardır!

BUGÜNKÜ MEVCUT OLAN;

Siyâsiler,

Sözde liderler,

İdeologlar ve ideolojileri,

Diyânet ve renkli ekranların Türklük, devlet, Atatürk, Cumhuriyet, hadis, sünnet düşmanı yandaş ve oynaş ilâhiyatçılar,

Devlet ve Türklük muhalifi, dünyaperest gayri milli ve gayri İslâmi cemaat- tarikat şeyhleri…

Saydığım bu isimlere karşı çok çok dikkatli olmalıyız. Çünkü bunlar, Türk düşmanı olmalarının yanında, AÇ KURTLAR gibi dünyaya meyledip, siyâsetin küfür ve şirk akan dehlizlerinde necasete bulaşarak, bünyemizde habis bir ur gibi tehdit unsuru olmuşlardır!

BUNLAR VAR YA BUNLAR!

Bunlar, insanlarımıza Türklüğünü unutturdular!

Bunların yüzünden insanlıktan sıyrılıp İslâm’a sırtımızı çevirdik!

Son 20 yıldır câmilerimiz boşaldı, Diyanete itibar kalmadı!

Gençlik uyuşturucu ve fuhuş batağında, küfür tavan yaptı!

Müftü, imam ve vaizlerin hutbelerde söyledikleri alay konusu!

Dünya menfaatlerine, makarnaya, makama, terfiye, çıkara meyledip kör siyâsete kurban edildik!

NETİCE OLARAK;

AKP ile hızlanan çürümenin, ahlâki kokuşmuşluğun ve buna ilâveten muhalefetin de ciddiyetsizlikleri yüzünden;

Zelil olduk!

Sefil olduk!

Ahlâkımızdan olduk!

Kanaatkârlığımızı yitirip, avantacı, ihale mafyası, beleşçi olduk!

En beteri ve telâfisi imkânsız olanı ise;

Bilerek ve kasten yurdumuza sokulan sözde mülteci, hakikatte ise işgâl gücü askerleri gibi olan 9 Milyon yabancının istilâsı sonucu şimdi de vatanımızdan oluyoruz!

Yapılan yanlışların tamam yanlış olmayıp, Türk devletini parçalamak isteyen mihrakların mutlak doğrularıdır ve bunun adı İHANETTİR!

Daha ne yazayım ki;

İzzet, iffet ve şerefimizden olduk ve şimdi vatanımızdan oluyoruz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.